CONTEG Payment4U vypsal tender na vybudování největší sítě výdejních boxů v ČR

OX.point

Společnost CONTEG Payment4U představuje řadu automatických výdejních boxů, které se vyznačují vysoce kvalitním zpracováním, rychlou dodávkou a komplexním softwarovým vybavením. Toho jsme schopni docílit vlastní výrobou jak HW tak SW, což je na evropském trhu unikátní.

Současně s výrobou našich produktů začínáme budovat i vlastní síť výdejních míst pod značkou OX.point, která je otevřenou platformou pro všechny dopravce a prodejce, kteří mají zájem se do této sítě připojit. Budujeme ve spolupráci s nejvýznamnějšími logistickými a obchodními partnery síť o rozsahu 1000 výdejních míst během prvního roku po celé České republice, a v dalších letech budeme pokračovat stejným nebo vyšším tempem. Naší ambicí je stát se největší sítí výdejních boxů v České republice.

Součástí našeho řešení je zapojení municipalit v České republice. Tím umožníme městům a obcím vyřizovat běžnou agendu občanů nejen na úřadech, ale i na výdejních místech OX.point nepřetržitě 24/7.

V souvislosti s tímto plánem jsme vyhlásili veřejnou soutěž, která hledá partnery ke spolupráci na této síti. V případě zájmu najdete podmínky soutěže na www.cp4u.cz,  a nebo nás kontaktujte přímo na info@cp4u.cz.