CONTEG Group magazín 1/2023

CONTEG Group magazín 1/2023

Hlavním tématem je představení španělské akvizice jménem RETEX, kde získala skupina CONTEG majoritní podíl. Dozvíte se více o třech zahraničních výstavách, kde CONTEG představil své novinky. Zjistíte, že lze rozvaděče RF1 díky vysoké nosnosti stavět také na sebe. Seznámíte se s dohledovým software ve 3D, stejně tak s vaším novým majordomem jménem home2box. Připravíte se […]

Hlavním tématem je představení španělské akvizice jménem RETEX, kde získala skupina CONTEG majoritní podíl. Dozvíte se více o třech zahraničních výstavách, kde CONTEG představil své novinky. Zjistíte, že lze rozvaděče RF1 díky vysoké nosnosti stavět také na sebe. Seznámíte se s dohledovým software ve 3D, stejně tak s vaším novým majordomem jménem home2box.

Připravíte se na jaro s COOL výrobníky ledu od Bremy a zalistujete v nových brožurách. Dále se dozvíte o úspěších našich outTEGů v zahraničí a nových serverovnách v České republice. Ohlédneme se také za Sales meetingem a vánočním večírkem ve westernovém stylu.

Nemine vás ani tradiční rozhovor, tentokrát s Ivetou Rottovou – personální ředitelkou CONTEG Group. Poznáte nejlepší zaměstnance za poslední kvartál roku 2022 a zasoutěžíte si o ceny.

Nemáte po ruce tištěnou verzi? Nevadí, nahlédněte online: