Nový joint-venture. CONTEG kupuje akcie španělské společnosti RETEX

Nový joint-venture. CONTEG kupuje akcie španělské společnosti RETEX

S potěšením oznamujeme, že společnosti #CONTEG a #Retex se rozhodly vytvořit společný podnik tím, že CONTEG koupí akcie společnosti Retex. Cílem tohoto nového podniku je dále rozvíjet iberský trh a lépe sloužit našim zákazníkům v regionu. Zákazníci ve Španělsku nyní budou moci využít celou řadu řešení CONTEG pro datová centra a zároveň bude možné prodávat řešení Retex v síti […]

S potěšením oznamujeme, že společnosti #CONTEG a #Retex se rozhodly vytvořit společný podnik tím, že CONTEG koupí akcie společnosti Retex. Cílem tohoto nového podniku je dále rozvíjet iberský trh a lépe sloužit našim zákazníkům v regionu. Zákazníci ve Španělsku nyní budou moci využít celou řadu řešení CONTEG pro datová centra a zároveň bude možné prodávat řešení Retex v síti CONTEG. Vítáme Retex v rodině CONTEG!

CONTEG Group je celoevropská průmyslová skupina a jeden z předních světových výrobců IT rozvaděčů, chladicích systémů, komplexních řešení pro datová centra, venkovních, průmyslových rozvaděčů a výdejních boxů. CONTEG působí v 62 zemích se sídlem v Praze v České republice.

Retex je 60 let stará společnost specializující se na výrobu IT rozvaděčů a jejich příslušenství se sídlem v Barceloně ve Španělsku. Mezi její zákazníky patří některé z nejvýznamnějších a největších společností ve Španělsku.