Těšíme se na AMPER 2023

Těšíme se na AMPER 2023

Navštivte náš stánek CONTEG na mezinárodním veletrhu AMPER 2023 letos v březnu. Přípravy vrcholí, a my se už nemůžeme dočkat! Buďte u toho, až se brněnské výstaviště ve dnech 21. – 23. března 2023 promění v centrum prezentace nejnovějších trendů a nejmodernějších technologií v elektrotechnickém a energetickém průmyslu, nejvýznamnějších inovací v oblastech zabezpečení, osvětlení i […]

Navštivte náš stánek CONTEG na mezinárodním veletrhu AMPER 2023 letos v březnu. Přípravy vrcholí, a my se už nemůžeme dočkat!

Buďte u toho, až se brněnské výstaviště ve dnech 21. – 23. března 2023 promění v centrum prezentace nejnovějších trendů a nejmodernějších technologií v elektrotechnickém a energetickém průmyslu, nejvýznamnějších inovací v oblastech zabezpečení, osvětlení i mnohých dalších.

Tým CONTEG Vám na našem stánku, umístěném v hale P – stanoviště 4.05, představí produktové novinky i nejmodernější možnosti komplexních řešení v oblasti datových center, telekomunikací a průmyslu. U příležitosti krásného 25. výročí od založení naší společnosti se rozhodně máte na co těšit!